TANVALD – poslední nominační závod před MS 2024

Zdravíme příznivce biketrialu,

Po třech odjetých závodech v Ondřejově a Kyjově, kde si jezdci zazávodili v krásných trialparcích nás čeká opravdu biketrialová bašta. Připravte se na přírodní kámen, les, klády a hrabačky v tanvaldské kotlině. Nezapomeňte , že závod se jede v něděli 30.6.2024. Propozice k závodu najdete ZDE. Přijeďte si zajezdit do krásné lokality autokempu Tanvaldská kotlina. Pro jezdce, kteří bojují o nominaci na závod MS v Itálii připomínáme nominační kritéria.

 

Nominační kritéria na MS 2024

V kategoriích MČR a PČR jsou jezdci nominováni na základě výsledků dosažených v nominačních závodech. Nominační závody jsou čtyři ( Ondřejov 4.5., Ondřejov 5.5., Kyjov 18.5. a Tanvald 30.6.) a započítávají se výsledky tří nejlepších. Nominaci má jistou vítěz kategorie těchto závodů. Další jezdce nominuje komise BTR na základě dosažených výsledků.

V kategoriích OPEN mohou být nominováni jezdci ve věku 30 let a starší a to v kat. OPEN zelená a OPEN modrá. Tito jezdci musí absolvovat v těchto kat. alespoň 3 závody. Jezdce nominuje výhradě komise BTR.

Podporují nás