České Budějovice – poslední outdoorový závod sezony

Poslední zářijový víkend se pořadatelství, letos již devátého podniku, Mistrovství a Přeboru České republiky a Poháru ČMF zhostil  Českobudějovický klub pod vedením Dominika Puffera.  Jednalo se zároveň i o letošní poslední závod pod širým nebem.

Samotná soutěž se uskutečnila v nově vybudovaném bikeparku v areálu místního AMK. I přes porměnlivé počasí se závodu zúčastnilo více než 70 jezdců. 2×6 sekcí, postavených na dobré úrovni s různých obtížností, daly některým jezdcům zabrat. Celkově měl samotný závod hladký průběh, kterému pomohlo kvalitní zázemí, občerstvením počínajíc a parkovištěm konče.
Velké poděkování patří organizátorům celého závodu, rozhodčím a v jejich řadách zvláště Zdeňku Antlovi, který jako rozhodčí zvládl odpískat z důvodu nedostatku rozhodčích dvě sekce.

A zpráva na závěr, předseda sportovní komise Vladimír Pavlík rozjel kolotoč příprav na poslední závod celého seriálu, kterým bude již tradičně halový závod v areálu BVV Brno při veletrhu volného času SportLife.
Určitě se již nyní máte na co těšit.

Po skončení tohoto závodu budou vyhlášeny i výsledky celého seriálu Mistrovství a Přeboru České republiky a Poháru České motocyklové federace. Průběžné pořadí naleznete zde…

Fotogalerie zde…

Komise BKT

Podporují nás