Závodní kalendář je již aktuální

Opět vám přinášíme dobré zprávy ohledně sezony 2020.Jak již bylo zmíněno dříve letošní česká biketrialová sezóna začne 20.6. v Českých Budějovicích v areálu UAMK v ulici K.Světlé.

Formální a technická přejímka by měla probíhat již od 8:30. Prosíme o včasný příjezd do areálu, přece jen vám všem potřebujeme rozdat startovní čísla pro letošní ročník Mistrovství a Přeboru České republiky a Poháru České motocyklové federace.

Po tomto závodě budete mít dva měsíce na regeneraci a přípravu na dvoudenní závody, které se letos místo zrušeného Retzu budou konat ve středočeských Zvánovicích – Černých Voděradech. Přesněji v termínech 29. a 30. 8.

Další podnik bude uspořádán v Březové u Sokolova, kdy díky obrovskému nadšení pořadatelů tento závod nebyl zrušen, ale pouze byl změněn jeho termín na 19.9. Kdo to v areálu Na slunečné zná ten ví s jakou atmosférou se zde jezdci setkávají a s jakými odjíždějí trofejemi. Tahle cesta se opravdu vyplatí.

Týden po Březové, přesněji 26.9., přijde na řadu další ročník Kyjovského poháru, který svým pořadatelským zázemím a nadšením bude chtít březovským určitě dýchat na záda. Pojede se jako obvykle v bikeparku v areálu bývalé střelnice v Kyjově. Dle dobře informovaného zdroje bude letos už k dispozici i tekoucí voda z vlastní studny.

Celou sezónu 2020 ukončí jak je již v biketrialových luzích a hájích zvykem závod na brněnském výstavišti v rámci veletrhu Life!. Zde budou vyhlášeny i celkové výsledky celého letošního seriálu.

Nejlepším poděkováním všem pořadatelům za jejich tvrdou práci bude vaše účast na závodech.

Sportovní komise biketrialu ČMF

Podporují nás